Toruń – miasto Mikołaja Kopernika

Toruń to miasto, które zachwalane jest przez jego mieszkańców ze względu na dobre warunki do życia i pracy. Toruń równie chętnie odwiedzany jest przez turystów, ze względu na liczne atrakcje. Jeżeli planujesz kilka dni w mieście Mikołaja Kopernika, koniecznie zapoznaj się co warto tu zobaczyć.

Po pierwsze – atrakcje
Przechadzając się licznymi uliczkami, nie sposób nie zauważyć gotyckich pozostałości. Piękne budowle z tamtego okresu zachwycają prawie w każdej części tego miasta. Ogromną atrakcją (dla osób w każdym wieku) jest Planetarium, gdzie odbywają się specjalne pokazy multimedialne. Gdy zgłodniejmy, warto udać się do Muzeum Toruńskiego Piernika. Zachęci nas to do skosztowania prawdziwych toruńskich przysmaków, które nigdzie indziej nie smakują tak wybornie jak w samym Toruniu. Spacerując po mieście natkniemy się na pomnik Mikołaja Kopernika oraz Krzywą Wieżę.

Po drugie – hotele dla każdego
Hotele w Toruniu oferują pokoje już od 170 zł. Dla bardziej wymagających klientów noclegi są w cenie znacznie większej – od 500 do nawet 1000zł. Oprócz pysznych śniadań i wykwintnych dań w restauracji, możemy skorzystać z wielu wewnętrznych atrakcji, takich jak: baseny, jacuzzi, sauny czy bilard.

Po trzecie – Toruń na każdą okazję
Wiele hoteli oferuje pakiety na różnorodne okazji. Dla zakochanych par świetną opcją są romantyczne weekendy we dwoje. Pakiety dla firm obejmują liczne konferencje czy szkolenia z programami rozrywkowymi. Obecnie królują oferty świąteczne i sylwestrowe, które są doskonałą alternatywą dla osób nie lubiących siedzieć w domu w święta.

Jeżeli jeszcze nie byłeś w Toruniu, najwyższy czas udać się tam i poznać wszystkie wyjątkowe miejsca. Naprawdę warto!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *